Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Urby66 #19746 üzenetére

    "egy ilyen igazmondó Fed pilótát csak egy Clipper ülésébe szíjazva lehetne kifaggatni bármiről miközben apró Cuttereket röptetnek a feje körül"
    -
    Naaa, és a genfi egyezmény meg smafu???
    -
    "vérbeli Fed szájhősről beszélünk ezért köztudott hogy azok csak szólóban repkednek"
    -
    Ez speciel nem gyávaság, hanem koncepció(ez most kivételesen valóban így van, de magyarázkodásnak is kiváló, használni is fogom - pl: amikor kérek leszállási engedélyt, majd az DC-re bízva a hajót elhagyom a helységet, csak éppen a sebességet nem veszem 0-ra, és mikor visszaérek(és persze ha nem találtam el a terminál falát), akkor kb 43.000 fényévre vagyok a dokktól, ez nem kreténség, csak koncepció random felfedezési célokkal ;) )
    És egy-két sor komolyan: Részben már(jó régen) leírtam, miért a solo-t preferálom, de ha kíváncsi vagy, a többi érvem sem titkos. Gondolom, már van annyi tudásom, hogy nem kellene rettegnem open-ben sem, azzal együtt, hogy nyilván sok nálam nagyságrenddel jobb pilóta is van a galaxisban(persze ez utóbbit mindig is le fogom tagadni :K )
    Nem gondolom, hogy ez lenne a bátorság fokmérője(ennyi ésszel kimerészkedni egy aszteroida mezőre, na az a bátorság......a vak lóé :U )
    -
    -
    Cooper911 - "Azt hiszem a Clipper Club alapító atyái már gyüjtik a bandát és a keresésedre indulnak"
    -
    Kereshetnek, egy Fed vitéz mindenben jobb a birodalmiaknál, még az iszkolásban is(na jó, ez utóbbi talán túlzás) :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák