Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Én múltkor sima res-ben (sajnos múlt csütörtök óta nem tudtam játszani, ma lesz újra időm) kb 3 óra alatt simán kerestem ~3.5 milliót a kis Cobrámmal. Rájöttem, hogy ez még a csempész küldizésnél is sokkal jobban fizet és még a combat rankom is szépen megy felfelé. Persze ebben is benne van a random factor, a de csempészésnél még inkább random az, hogy mikor látok olyat a bulletin boardon ami nem csak 60-90 ezer Cr. között fizet hanem minimum ennek a dupláját. Sajna ami 200k Cr. fölött fizet az elég ritka. Lehet hogy az olyan küldikhez jobb reputáció kell? Gondolom... Szóval a resben való bounty hunting számomra eddig a legjövedelmezőbb dolog a játékban. Éppen ezért teljesen újra gondoltam, hogy milyen hajókat akarok majd megvenni. Egyelőre a kereskedéshez nincs kedvem, unalmasnak tartom most, kihagyom a T6 -ot de szerintem egyelőre a T7-et is, pláne hogy arra most még nincs is pénzem. Most van ~10M creditem, az eddigi tapasztalatokat alapul véve, az átlagosan a játékra szánt idővel kalkulálva, ma el kéne, hogy jussak 14-15 millió creditig, ha csak res-be megyek és egy Vulture- re hajtok inkább.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák