Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #10531 üzenetére

    Az csak egy dolog, hogy a millánkénti beváltás miatt állandóan vissza kell menni, és az fölös macera(van RES, ahonnan méterekre van a terminál)
    De egy aszteroidamező általában nem fordul termőre azonnal. Az az igazi kínlódás, amíg ki-be lépkedsz, ide-oda ingázol a szomszédos RES-ek között, hogy ne annak kelljen örülni, hogy a 112-edik Sidewinder után végre feltűnik a radaron egy igazi Eagle. És ha nagy nehezen belenyúlsz a sütis tálba, és végre megcsíphetsz egy-két komolyabb versenyzőt, a negyedik-ötödik-nyolcadik után amikor visszamész beváltani azt a világrengető összeget, akkor mindezt kezdheted elölről.
    Ha a turretes csibészek miatt csinálják, akkor miért nem úgy oldják meg, hogy mondjuk a turret csak akkor lő egy újabb célpontra, ha egy gombbal ezt megerősítem, vagy ha a saját vezérlésű fegyverrel is belelövök, esetleg ha a program észleli, hogy a hajó semerre nem mozdul félórája, akkor kér egy megerősítést, különben csak parkol(lehet hogy ezek hülye ötletek, de kb 40 másodperc alatt ötlöttem ki, és ha kell, akkor újabb 40 másodperc alatt gyártok hozzá még hármat, és nekik adtam volna a feladatra akár egy órát is)
    Összefoglalva ha ez így lesz, akkor a RES nálam kizárva, a RES-es CG kizárva, mert mindennél jobban gyűlölöm a meddő kínlódást.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák