Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz rtitusz #10496 üzenetére

    Nem a Diamondbacket (DB) pozicionáltam a Viper fölé, hanem a Imperial Couriert (IC). Az IC-nak szerintem jó a fegyverelrendezése. Mellesleg a DB-t se kell lebecsülni egy Viperrel szemben. Valóban rossz helyen vannak a fegyverei, de 4 db Utility Mount van rajta, míg a Viperen csak 2 db. A másik a reaktor kapacitása. DB-re A4-es mehet fel, míg a Viperre csak A3 és már ez is szenvedős. Ezekből következik, hogy jóval erősebb pajzsa van és tovább tud folyamatosan tüzelni ugyan azokkal a fegyverekkel. A thrusterekkel szintén ez a helyzet A4 vs. A3. Most olvastam, hogy a DB-et Combat Explorer kategóriába sorolták, ami tényleg egy mini ASP-nek felel meg.

    Más:
    Jönnek az új questek is. Itt van példának egy bányász küldetés:

    A nagy Powerplay bétázás közben érdekes dolgok történnek az univerzumban:
    "Az eggyezményes Galaktikus idő szerint, 15:00-kor 3301 May 26.-án, Felicia Winters államtitkár, átvette a Federáció megbízott elnöki kinevezését, a Spaceflight One eltűnése okán.

    A Nemzeti vészhelyzeti csatornán nyilatkozta a követkeőket Winters megbízott Elnök:
    "Mély sajnálattal, és némi felindultsággal kell közölnöm, hogy elvesztettük a mai napon az elnöki hajóval a Spaceflight One-al a kapcsolatot."
    További részletek itt olvashatók. Ennek megint CG szaga van ;] Ki találja meg hamarabb az eltűnt elnöki hajót?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák