Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz katt777 #9006 üzenetére

    Lehetseges, hogy a kovacs altal keszitett magikus cuccok nem a legmegfelelobbek, de megiscsak benne van az emberebe, hogy : na most akkor jaj de fasza, megvannak a hozzavalok es kapunk magikus cuccot, valahogy joleso erzes :D
    Maga az otlet tetszett, de ez amolyan Diablo 2 szeru dolog, de megiscsak jol esett :D
    Vegulis, ha sokat csamborogsz a szigeten biztos tudsz annyi femet osszeszedni, hogy a matrixos cuccok mellett tudsz sima cuccot is csinaltatni es akkor arra te teszel ra varazslatot.
    Az igazsag az, hogy nekem nincs is szuksegem ezekre a cuccokra, az az igazsag, mert a jelenlegi cuccaim jobbak, most ugy kapasbol : 69 magiaellenallas, 62 magiavisszatukrozes es 60 sebzesvisszatukrozes. (az egyik cucckeszlettel).
    A masik cucckeszlet all egy uveg mellvertbol 30 kameleon, khajitok gyuruje 25 kameleon es egy masik gyuru 35 kameleon, osszesen 90 +itoka 43 kameleonnal, gyakorlatilag lathatatlan vagyok, igy gyonyoruen tudok gyilkolni tavolrol ijjal (3x sebzes), vagy karddal (6x sebzes).
    Es most a tegnap elertem a 75-os ijaszatot, marhara tetszik hogy azok a nagy marha dromedar szornyek milyen szepen elrepulnek egy-egy loves hatasara :D

    A faklyanak utannaolvastam : a Z gombbal kezbe lehet venni barmilyen targyat, de nem kerul be a targyaink koze.
    Itt volt a kutya elasva, csak kezbe kell vennem es meggyujtanom a 3 mecsest es kiolvad az a korso.(bocs hogy leirast kozlok)

    Most a jatekbeli fejesekrol van szo, ugye a Szurke Roka az egyik grofnonek a ferje (ezt sem akartam leirni, mert rontom a jatekelmenyet azoknak akik meg nem jutottak el idaig), es azert furcsalom, hogy grof letere miert lett tolvaj…
    Nade vannak meg csodak, ugye ?
    En is erdei elf letemre fomagus, tolvajvezer es foharcos vagyok.
    Szep kis karrier egy pottomnyi elfnek, nemde ? :D

Új hozzászólás Aktív témák