Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Varlaisaran #8749 üzenetére

    Oblivion alatt downclocknál sokáig ment.
    Nenalataba felé jártam, gondoltam megnézem az ősöket, hogy vannak. Örültek nekem, mind egy emberként, lelkesen rohantak felém. Skeletonok, wraithek boldogan lengetik felém kardokat, axékat... kösz már láttam ilyet, otthon nekem is van. Oppá, az a faded wraith mért nem támad? Fura lag, és eltünik. Én nem idéztem, meg sem öltem. Mindegy. Lent a folyosón rámköszönt egy lich, Annyira örült egy élő ayleidnek, hogy meg is mutatta mit tud a staffja, mert ezek a mai fiatalok már nem tudják milyen egy jó staff, bezzeg a csitelt encsánt az megy. Tök kedves, tényleg. FPS 80 körül. Hát igy conjuráltam egy skeleton hírót egy licsnek, aki conjurált egy másik skeleton hírót nekem. Lich les ki a fejéből, nézi a battlét, én lesek ki a fejemből nézem a lichet és a battlét. Táp cimman egyet, szürkekocka villan ideoda, skeleton hírók eltüntek nyomtalanul, FPS 1-2 másodpercre 10, majd 80akárhány. Lich engem néz, majd villámot szór rám, Én rohanok Nenalata wendesel felé, lich látszólag nagyon kedveli modernebb, és humánusabb felfogású utódját, szikrázó örömmel shock bolttal jelzi, hogy szivesen töltene velem még egy kis időt, tán mig el nem fekszem. És hát hogy-hogy nem, neki is véletlenül wendeselben akadt dolga. Megyek, megyek, egyszer csak lag, lag, csend. Lich fekszik, mert elfáradt a rohanásban lagban. Őőőőő....

    Értem én, ha egy vga rossz, és hibázik, és akármi... és azt is értem, hogy... de nem. Egy vga miért játszik?:D

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák