Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz GypsFulvus2 #7959 üzenetére

    Igen, írtam, hogy azután érdemes feltenni, ha már megszerezted a segítséget Brumának, különben a kvatchi őrgrófot (vagy ki az) beteszi a brumai kastély falai mögé, és nem lehet elérni, ergo nem tudod teljesíteni ezt a szálat. Csata végére nem kell várni, én is a brumai csata előtt kezdtem el körülbarlangolni Cyrodiil-t.

    ASRock X58 Extreme-em van, tesztje a honlapomon v. logout-on, és azok is tökéletesen elégedettek vele, akik rajtam kívül vettek ilyet i7 topicban (ill. ott az ASRock X58 topic), nem kis részben éppen azért, hogy az AMD-t elkerüljék. :) Én is tartottam tőle a híre alapján, de kényszerből csak erre tudtam cserélni, és bizony ennél kellemesebb meglepetés nem is érhetett volna, lealáz nem egy drága, neves lapot! (Kiépítésben is jobb, vagy ha pl. azt veszem, hogy ASUS-okban v. EVGA-kban nem teljes értékű a CFX támogatás.) A proci bele (i920 bőven elég) alig drágább a legerősebb AMD Phenom II*nél, amely 3.7GHz körül képes befogni tesztek szerint, ahol ráadásul i7 konfig butítva volt, hogy ne legyen előnye a TC-ből. Ezek után sztem nem kérdéses, hogy +10-20k-ért megéri-e i7-es konfigot venni. Az biztos, hogy nem csalódnál benne.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák