Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz dobolan #754 üzenetére

    Az a Daedric armor csak az OOO által van a játékban, amúgy csak sima Daedric van. Én soha nem csökkenteném le a skillfejlődés szintjét ha a helyedben lennék, sok cucc pl csak lvl35-ön a legerősebb "verzió", sőt majdnem az összes különleges reward még erősebb lesz lvl25-30-35 ig, meik hogy. Az idő múlását én is anno változtatni akartam, mert nem realitsztikus a túl gyors idő az alapgaméban. Viszont a realtime meg túl durva sztem. Az ini fileban megtaláltam hogy hol lehet átállítani az idő múlását, beraktam 1/10-edre de nem éppen az történt mint ami vártam... Minden(!) belassult 10%ára. A tűz lobogásától kezdve a mozgás, menünyitás, minden. Valami borzasztó volt... :DDD alig tudtam kilépni... nagy nehezen nyomtam egy console qqq -t aztán kimenekültem. Franceso modja az felkínálja ezt, de ott meg ha már meglévő savegamere installáltam(ergo nem vele kezdtem) akkor nem állította át az időt... csak ha új karaktert csináltam....:(

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák