Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz V/ #69450 üzenetére

    na arra jutottam hogy eleg balkfek az elado, total requestre kuldott szamlajan free postazast tett fel. erre irtam az uzenetet, hogy akkor mi van mi lesz a postakoltseggel? megprobaltam igy kifizetni legalabb a cuccot de bezarult a fizetesi lehetoseg. most latom hogy az a baj hogy ez a joember utanvetet allitott be ingyen postazassal ezert az ebay ezt atvaltoztatta olyan megrendelesse ami kvazi fizetve van, de megis megjelenik az unpaid itemek kozott es pendingben van a fizetes. :W
    gondolom azzal hogy en ki akartam fizetni azzal kvazi elfogadtam az utanvetet es ezert nem tortent levonas.
    most inkabb az a kerdes hogy valoban ezt akarta e a faxi, no meg meg mindig nem tudom mennyibe lesz a posta. nem tudom mit csinaljak, kicsit olyan mintha nalam allna de ha jol ertem most neki kellene feladnia es ha megjon es kifizettem akkor lesz paid. csak epp nem igazan ez volt az alaphelyzet en pp szerettem volna fizetni, meg gyanitom az utanvet se annyi lesz mint a sima posta. hat eleg bena a dolog, nem is tudom vissza lehet e reszerol csinalni ugy, hogy normal szamlat kapjak postakoltseggel es pp utalassal... :F

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák