Új hozzászólás Aktív témák

  • Steph88

    csendes tag

    válasz Geller72 #64226 üzenetére

    A Fimi A3-ról tudok írni pár szót. Bár nincs túl sok és releváns összehasonlítási alapom. De a hátrányait el tudom mondani. Például a távirányító kijelzője elég sötét. Napfényben nagyon nehezen látható. Nem a drón hibája de mégis...

    Az egy kilóméter táv... Városban, házak felett inkább 300 méter. Néha 400. Ha kicsit fásabb, erdősebb területre vittem de a szántóföld felett, akkor 150 méter magasságban elvitte a 700-800 métert.

    A videó felvétel, hát az első pár firmwarrel elég szegényes volt. Mikor eladtam, akkor már a színek jók voltak (kb 3 frissítés után) és már nem is igazán kellett javítani rajtuk. De talán kissé részletszegények. Vagyis a fák, talaj - fű eléggé elmosott és részlet szegény. Azért az árért messze nem rossz, nem kell félre érteni. De szeretnék picit jobbat. Hátha majd az x8 megjön lassan és meglátjuk....

    A gimbal tette a dolgát, erről így nem is igazán tudok mit mondani.

    Ami még kissé idegesítő az ilyen rendszerben, a sok külön driver. Külön kell a firmware-t frissíteni a gimbalnak ha adnak ki, külön a drónnak, külön a távirányítónak. Egy időben hirtelen azt se tudtam, mit hova dugjak, hova rakjam az sd kártyát és melyik fw-t is másoltam rá. Katyvasz.

    Videókat tudok adni youtubon ha valakit érdekel. Nem rossz, nem rossz. De a Fimi A3 még mindig csak "hobby" kategória. Remélem az X8 már tetszeni fog annyira, hogy ne akarjam eladni :C Mert utána már tényleg csak a Mavic-ek vannak :Y

Új hozzászólás Aktív témák