Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz syler123 #64001 üzenetére

    "agy előtte is próbáltad?"
    Természetesen igen....nem azzal kezdtem, hogy frissítem az álltalam először indított szoftverben az első alkalommal használt eszközt ;)
    Viszont miután egyfolytában falba futottam, és átnéztem a szoftver menüjét, majd megtaláltam ezt az opciót, és láttam hogy feldobja a lehetőséget, hogy frissítsek,ezt meg is tettem....
    Hozzáteszem Saccco küldött a multkor régebbi firmware-t, pont ugyanúgy két klikk downgradelni is, mint frissíteni....
    Ezzel legalább az kiderült, hogy az ST-link elvileg jól működik...
    Eszközkezelőben látja a gép, és "fel van driverezve"...firmware flashelés tökéletesen lefut rajta

    "Annyi tuti, ha ezekkel szívsz, akkor a zero-val is fogsz,"

    Köszöm,,,valószínűleg így lesz,,,nem is gondoltam az ellenkezőjét, de legalább most már biztos lehetek benne ;)
    Éppen ezért kértem most ismét segítséget itt a hozzáértőktől, hogy elejét vegyem ennek a dolognak...
    Kb 2 hete próbálkoztam először, akkor jött meg az ST-link....
    aztán hagytam az egészet, és tegnap ismét volt egy órám amikor le tudtam ülni, és b@szogatni a szettet....
    És mivel a rendelést leadtam, gondoltam kicsit összeszedném a tudás morzsákat amit a nagyok elszórnak, hátha meg tudom ugrani a level1-et,,és tovább tudok lépni level2-re, mire megjön a Zer0 :U
    Valszeg nem gyülne ennyi hozzászolásom a témában, ha sikerülne csatlakozásra bírni a szettet, hiszen, látom, elég sok, és szájbarásós help van a témában a neten....
    De sajnos valahogy nálam nagyon az alapoknál hasal el a mutatvány....

    Saccco :
    Köszönöm az ötletelést, este ismét megpróbálok nekifutni...
    Addig esetleg egy bevállt csomagot szabad kérnem? hátha verzió számokon múlik, vagy a tkm tudja...
    Egy komplett csomagra gondoltam...St-link utility, driver,,meg a tök tudja mi kell még...Keil....
    Előre is köszönettel, ha valaki fel tudna dobni egy ilyen hamubasült utravaló csomagot :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák