Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz durkonorbi #63030 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom, hogy a TX05 milyen, mert olyanom még nem volt. De árban ott van, hogy egy micro kamot is lehet érte kapni, ha nem lenne olyan jó minőségű. Nem volt időm megnézni, hogy a gyárilag implementált VTX mennyire jó. Tény, hogy 42 euróért szerintem RTF gépet brushless mocival nem nagyon kapni. Az Acro módja nekem halálközeli élmény volt, majd meg kell néznem újra, mert ott valami nagyon nem stimmel. :D. Az is lehet, hogy csak nekem szokatlan és egy kicsit más, mint akármelyik racer acroban. Ha a gyári vtx jó lenne, akkor csak a kamot kell felrakni a keretre. A befogató rész nekem kísértetiesen használhatónak tűnik micro kamok fogadására. A gond az, hogy ez csak a kamerás verzión van, az anélkülihez még a konzolt sem adják. Ez azért cumi, mert arra ha ráteszed mondjuk valamelyik micro kamot, akkor állítható marad a szög. Az AIO kam nem tudom, hogy fér majd be oda faragás nélkül, de az állíthatósága mindenképpen korlátozott marad. Két hét múlva többet tudok majd erről, mert szét fogom dönteni még jobban.

    Így néz ki a belseje.

Új hozzászólás Aktív témák