Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Történet_01:
    Új origin DJI Phantom4 aksi e-bay-ről lengyelektől pénteken megrendel->azt követő hétfőn UPS-el megérkezik, kicsomagol, halott...teljesen->Kapcsolat felvétel az eladóval->2 napra rá érkezik a UPS házhoz, viszi a vissza dobozolt aksit->3nap mulva érkezik a számlámra a refund, mert csak igy tudtuk megoldani->rendelés leadva, 3 nap mulva kezemben a kicserélt tökéletes aksi!

    EZ,,,,ezt nevezem.....repültek az 5csillagok az eladónak! :R :R

    Történet_02...ami inkább kérdés:
    Taranis végre megérkezett,,,,könnyes szemmel kicsomagol....elemekkel feltölt,,,
    De mivel várom a pákámat, igy az R-XSR GT-R90-be való forrasztás várat magára,,,
    Kis hobby szett még pihen ebben a csúnya időben....

    Gondoltam sebaj,,csapassuk végre normális távval a FreeRider-t....
    Mindenes dobozból mini USB előtúr,,WIn10 hiba nélkül felismeri és élesíti a Taranist,,

    De képtelen voltam a távot normális működésre bírni a kalibráció alatt...
    Ugy csomagoltam ki a QX7-et, hogy MOde2-ként érkezett, "kilazított " rugóval,,,tehát nem áll középre a bal kar,,,örültem is, mert nem kellet szerelnem...
    viszont hiába állítom Freeriderben a gomot arra hogy "left stick bottom" akkor is olyan mintha közép állástól érzékelne,,,,a jobb karnak meg valahogy csak a föl le irányú mozgását ismeri fel a Freerider....jobbra balra elhúzva ott tartva és leokézva, nem társít hozzá funkciót...
    Mit b@szhatok el? tuti az én tudatlanságom, mert a táv jó...látom a kijelzőn hogy műkszik a kar...
    eddig egy X360 kontrollerel toltam a játékot,,,azzal semmi gondom nem volt....

    Köszönöm ha valaki ki tud hámozni ennyi sületlenségből valami hibát, és a megoldás utjára terel....
    :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák