Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Tudom hogy itt nem ez a sláger, de nincs véletlenül valakinek v262-es kisgépe?

    Teljesen érthetetlen okból kifolyólag, kb 10 méterre tőlem 5-8 m magasságban megőrült 40 ről 80% os érzékenységre váltásnál, és elindult elég gyorsan hátra lefele. El is trafált egy fát, irányítani nem tudtam már, de a gázt sikerült lehúzzam miután becsapódott.

    A lényeg hogy, az esés után nem tudtam élesíteni sem, nem érzékelte a távot. Hazahoztam, és itt már működött. Igaz hogy egy feltöltött aksit próbáltam, de még a másik sem volt lemerülve 7,4V-nál járt csak.

    Nem volt semmilyen zavaró tényező, és 1x már előfordult egy ilyen 3 méterre tőlem zuhant le, ugyan így elvesztettem az irányítást, de akkor csak megálltak a motorok és leesett, nem indult el csak úgy. És ott 5,8 ghz-es fpv szett is volt rajta (amit máskülönben elég jól elbírt)

    A távirányítóban az elemek már 1,25V-on vannak, de a kijelzőn csak 1 csík hiányzik... repültem már úgy is hogy 2 csík volt csak.

    Amúgy a gépnek annyi baja lett hogy eltört egy műanyag motor tartó elem, ami könnyű szerrel ragasztható, rendkívül erős gép.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák