Új hozzászólás Aktív témák

  • Renegat71

    újonc

    válasz Gsx-rr #223 üzenetére

    Na akkor ugyanabban a cipőben járunk? Én december elején rendeltem banggod-ról a gyereknek egy JJRC H8C-t, amit 1 hét alatt a nyomkövetés alapján beérkezett az országba, dec 17-én. És onnantól kezdve semmi. Ötvenszer hívtam a rohadék postát, h mi a helyzet, de ugyanazt voltak csak képesek mondani telefonban is amit én láttam, plusz annyit később, h a vámeljárás lezárult, 5 munkanapon belül jönnie kell. Mondanom se kell, h soha nem érkezett meg. Valaki nyilván ellopta. Kerestettem, speciális ügyek osztályával beszéltem, senki semmit nem tudott. Végül a kerestetésre 23 nap után válaszoltak, hogy elveszettnek nyilvánították a csomagot. A speciálison ugyan mondták, h úgy látják, h elküldték a kézbesítőhivatal felé, de az az ügyintéző is csak makogott, mintha titkolózna, vagy nem akarna elárulni vmit. Na a lényeg, h küldték ezt a fasza levelet, h bocs, elveszett, a kártérítés a feladót illeti, nem számít, h én már kifizettem az árát. Kérjek lemondó nyilatkozatot a küldőtől, és a feladó postahivatal megkeresése alapján kérhetek aztán majd én a Magyar postától. Szép nem? Na kaptak is egy olyan levelet tőlem, h elküldtem a vérbe az egész bagázst és feljelentést is fogok tenni, panaszlevelet a Hírközlési Hatóságra, meg mindent amit lehet. ennyit a postáról. Ehhez képest drágábban ugyan de vasárnap megrendeltem a Csomagkertől ugyanezt a modellt, és tegnap már meg is érkezett.

Új hozzászólás Aktív témák