Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Srácok!

    Kezd kilenni a gyíkom....Mint írtam is itt pár napja, 1x éve kamerázok alkalmazotti viszonyban,és azért vettem a Phantomot, hogy egy kis plusz pénzt keressek vele...Vágyam, hogy mindezt normális jogi keretek között tegyem...

    Egyelőre nem kerget az idő, hiszen tanuló időszakban vagyok, az idő(m) sem igazán alkalmas mostanság a repülésre, így marad az elmélet, DE:

    "Drónpilóták Országos Egyesülete"
    "Magyar Nemzeti Drón Szövetség"/Drónpilóta igazolvány
    "Megváltozott jogszabályok...."
    stb.stb...

    Ember legyen a talpán aki ebben eligazodik....
    Melyik cég/egyesület papírja "véd" meg engem a törvény éber őreitől? Melyik az amelyik a hozzám hasonló "tudatlant" lehúzza, és nyomtat egy papírt, és melyik az, amelyik tagságának árnyékában nyugodtan vállalhatok munkát!?
    Tudom hogy egyiktől sem leszek "érinthetetlen", de talán értitek az aggodalmaimat....Engem a gyakorlat, és az életszerűség érdekel, reális keretek között....Nem akarok a Liszt Ferenc repülőtéren kőrözni, és nem akarok katonai objektumokat rögzíteni kamerával...
    Viszont ha úgy dobja a gép, hogy egy lezárt Bp.-i hídon, és környékén kellene repülni, azt a legjobb gyakorlati tudásomhoz mérten, jogilag nyugodtan megtehessem...Sajnos azért annyira nem vet fel a pénz, hogy 50-60 ezreket dobáljak boldog-boldogtalan egyesületnek, hogy aztán majd egyszer csak kiderüljön, ki fekszik jobban a jogalkotóknál...

    A fent említett két név, csak példa volt,,, gondolom ha mélyebben ások a web-en, még többet találnék...
    Van ebben a témában ötletetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák