Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Gsx-rr #300 üzenetére

    Te valami konkurencia vagy, hogy így lehurrogsz mindent, illetve, hogy mi hogy merünk Kínából rendelni... mert képzeld el ugyanazt kapod, mint a bolt, és még hivatalosan ÁFA-zva VÁM-olva i olcsóbban jössz ki! Tény - garancia körülményesebb, de nem lehetetlen dolog! Tudod az a szomorú, hogy szívesebben utalok előre (PayPal fizetés) egy külföldinek, mint magyar eladónak pl. vaterán... mert itt lelépnek esetleg a pénzemmel - rendőrség meg kiröhögi a feljelentésemet 50E Ft alatt... míg PayPal esetén van 45nap védelem

    eBay / PayPal - webshopos fizetéssel már vagy 5éve alatt ~500db tranzakcióm simán volt már szerintem... és az esetek 99%-ában pozitívan zárult esetleges vitám... értsd nem lettem lehúzva - full refund megkapása nem érkezett küldemény / hibás küldemény esetén!
    aliexpressen túl vagyok a 100+ rendelésemen és sosem húztak le! Legrosszabb esetben is kaptam refundot! Szóval ott is műküdik a Buyer Protection... csak ehhez minimális szinten tudni kell angolul, hogy "megvédd az igazadat"

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák