Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz rt06 #6285 üzenetére

    Igen, ilyesmit olvastam én is. Na mindegy, mivel mást nem tudok tenni várok vele, meg addig is bőszen olvasgatom a wiki-t, meg nézem a videókat. Lesz mibe beletanulni. :K

    Lacccca87: Miért, neked mi az egyszeri gamer definíciója? Mert te is egyszeri gamer vagy/voltál, mert gondolom nem úgy ültél le, hogy mindent értettél. Nem értem miért kell belemenni abba, hogy ki az, aki 2 perc után megunja és ki az, aki ténylegesen aktív játékos lesz. Mi köze ennek bármihez is? Ehhez szorosan kapcsolódik a ne hőbörögjek felvetésed. Az, hogy valami ingyenes, vagy fizetős egészen pontosan nem befolyásolja a játékos, játékhoz való hozzáállását. A Valve érdeke, hogy játszanak, minél többet. Mindegy, hogy fizetős a játék, vagy sem. Ha nem játszanak, akkor bezár a játék, gondolom nem kell ezt ecsetelnem. Tehát igen, zavarni fog továbbra is, ha egy játékkal nem tudok azonnal játszani, mert amíg világ a világ, a játékkészítők lesznek értem és nem fordítva.

    szerk: elnézést Mindenkitől, hogy egy alapvetően szakmai játéktopikot ilyennel kell megbontani...

    [ Szerkesztve ]

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák