Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz heavygrip #668 üzenetére

    Megértem a problémádat, de ettől még nem a játék a hibás. A készítők se tudnak minden igénynek megfelelni, ahogy nekünk sincs minden féle játékot energiánk kitanulni. De én se mászok be az új Star Wars játék topicjába, hogy fél éve ott rohadok Ogdo Bogdonál, ami még csak nem is boss, hogy miért ilyen "nehéz" a játék :D Az pl egy soul játék vagy mi, aminek a kitanulására nem az idő a problémám és még csak nem is az energiám, hanem csak nem akarok vele vesződni. Pedig baromi szórakoztatónak tűnik.

    Kicsit olyan érzésem van az utóbbi pár évre visszanézve, hogy sokan, köztük néha bizony én is, testreszabott játékot akar. Vagy inkább azt is mondhatnám, hogy van egy elképzelésünk (ami persze mindenkinek van, ez természetes), és amint megjelenik a játék, s ettől valami elüt, akkor a játék azon része nem működik jól, és nem bennünk van a hiba.
    Persze ettől még léteznek olyan részei a játékoknak, amik nem sikerülnek fényesre, vagy nem balanszolják túl jól, de én minden olyan esetben megbocsátó vagyok, amikor ezek a "hibák" tulajdonképpen a játék olyan szerves részei, amik ahhoz kellenek, hogy minél inkább autentikusabb legyen a cucc a saját környezetében

    Ott van a PCX-es srác, az is nekiállt hisztizni, mert nem azt kapta, amit várt, ráadásul amit várt, azokról szó sem esett, és ezen felül a játék egy olyan elemét (multiplayer) vesézte ki a fél órás videóban 25 percig, amiről köztudott volt, hogy egyáltalán nem élvez prioritást - és ő megvette a legfullossabb kiadást... Aztán szidta a készítőket... :D

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák