Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz shotika #666 üzenetére

    Hol a kihívás? Nem tudom, hogy vagy vele,de attól hogy van elég lőszer még mindig ott loholnak a nyakadon a szörnyek egész tömkelege.
    Lehet nem írtam le részletesen az előbb, de nálam ez a végtelen lőszer nem úgy működik hogy csak BGF illetve kard oszt cső. Minden fegyvert használok,felváltva illetve a glory kill re megyek rá, tehát nem oldom meg azzal a dolgot,hogy szét rakétázom az arénákat. :N
    Így is kell pörögni,figyelni sok mindenre, főleg egy fáradt nap után a reflexei sem olyanok az embernek, pláne,hogy még arra is figyeljen,hogy mikor fogyik ki az ammo....Nehogy már a lőszer hiány szabjon gátat az egésznek,főleg egy !DOOM ban!.
    Igen, túlzásba lehet esni azzal,hogy folyton a két fő fegyvert használva tarolod le az egész démon sereget, vagy pl e mellé bekapcsolod az iddqd-t vagy a quad damage módot, de úgy már nem élvezhető szerintem sem.
    2x kód nélkül vittem végig,no nem vért izzadva,de idegesítő volt már a két utolsó pálya. Egyébként jól írtad,ki lehet tanulni, el lehet sajátítani ezeket a kombókat, de ahhoz idő és türelem kell. Na meg jó játékosnak kell lenni, én meg nem vagyok az. :DDD

    (#667) pitepeti71: mint írtam taras nabadig nekem sem, azután vannak gondok a lőszer hiánnyal. :)
    Amilyen ügyetlen vagyok egyébként, ahhoz képest nekem simán mentek a platform részek. :D

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák