Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    Sziasztok,

    Le tudná nekem írni valaki, hogy a Tal-Rasha set bónuszt hogyan tudom effektíven használni? Gondolok itt ilyen kérdésekre:

    - oké, 4 különböző elemet kell használnod hogy jöjjön a buff, de
    - mindegy hogy milyen sorrendben? magyarán ha csak ráfekszem a gombokra és mondjuk nagy egymásutánban megnyomok 4 olyan gombot ami 4 különböző elemet (persze előre beállítottam a jó skilleket) használ akkor már meg is kapom a buffot?
    - honnan látom, hogy megkaptam a buffot azon kívül, hogy érezhetően nagyobb a dmg-em. Ezt amugy nem érzem hogy csak simán nagy a dmg-em vagy éppen a Tal set miatt nagy
    - honnan látom hogy meddig tart a buff?

    Kipróbáltam a Flashfire Wizard buildet: http://www.icy-veins.com/d3/flashfire-wizard-wand-of-woh-build-with-the-tal-rasha-set-patch-2-5-season-10 Nincs meg minden darab, főleg a kocka (weap, ring) és a cipő hiányzik a buildből de az a gondom vele, hogy nagyon squishy vagyok, GR60-ban egy ütéstől meghalok és nem hiszem hogy az item-rollok miatt lenne, hanem valami alapvető védelmet hagyok figyelmen kívül vagy nem tudom. Az is lehet hogy a játékmeneten kéne változtatnom de ezt sem tudom :D

    Illetve a seasonal journey teljesítésének Chapter 4 után milyen jutalma van? Csak portrék? Mert azok annyira nem érdekelnek. Üdv és kössz

Új hozzászólás Aktív témák