Új hozzászólás Aktív témák

  • czpitti

    senior tag

    Na ne már :DDD A ti játékotok mogé nem kell belegondolni semmit.A ti játékotok----nem az én játékom.ennyi kész.Arcoskodnék?Aki ismer tudja hogy nem vagyok az.Elmondom a véleményem azt annyi.Amugymeg aki nálam tobbet segit INGAME nem csak a forumban az csal.Most én lettemafekabari mert ooo mindenki belegondol mindent mindenbe.gyuri: nemtom mi van de most én lettem a foellenség :C ox: ja azt fenntartom továbbra is mert az volt a véleményem.lépjunk már tul ezeken...Dekifejtem: minden gear mit ud gr-ben.senki se fogja egymaga kiprobálni mindet mert nem lehet nem fér bele a idobe.ha egy ember megy x gearrel egy másik y-al akkor az már nem jo mert nem egy ember teszteli lehet neki x-el 80 y-al 90 lenne mig a másiknál forditva.És akkor még ott vannak a paragonok, a begemezés.Ezekbe elég lenne belegondolni mielott valaki kérdez.Uresen meg ( gemek-paragon nélkul ) megintcsak nem lehet viszonyitani mert ott van pl a generátormonk ami gemek nélkul paragon nélkul insta esés-kelés.Nah megválaszoltam rendesen a dolgot remélem.

    [ Szerkesztve ]

    Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Új hozzászólás Aktív témák