Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Marha jo, vegre kiesett az összes fegyver barbinak anciban, erre csak egy buildet eröltethetek. :o Amugy seismic csak azert nem kell senkinek mert nem ällhat vegig a monk inner sanctuary-jäban?Sebzesben nem marad el annyira szerintem a hota-tol, söt..Nekem az a bajom hota-val hogy sokszor ugy erzem hogy hiäba ütök nem sebzek.A mechanizmus nälam igy megy, monkok mennek elöl (healer, palm), összeräntjäk a tömeget, monk bepalmozza öket en meg berontok a furious charge-dzsal es püfölöm öket.Lätom hogy 1-2 mp-ig repkednek a milliärdok aztän meg hirtelen eltünnek es csak 1-2 milliärdos üteseim vannak.Olyan mintha melle ütnek a mobnak vagy nemtudom. :D Seismic-kel jo kis tävolsägbol küldtem räjuk a havat es nagyon szep szämokat lättam, igaz a hota gyorsabban üt häla a bracernak meg a pain enchancer gemnek.De mondom olyan a dolog mintha a sok ütes eltünne a levegöben, nem tudja leadni a dps-t a barbom.Ha valaki erre taläl megoldäst akkor tuti hogy csak ezt a buildet fogom jätszani, addig is meg lehet toväbb tolni az ss-t.

    Decard:En nem tudom, hogy hogy tudnak 60+os gr-t lehozni macissal, mert nekem sosem sikerül ugy pozicionälni, hogy a macik rendesen celbaerjenek.Valahogy azzal nem olyan jo a dmg, acidos sokkal jobb.Swampland passzivod ha van akkor sokkal könnyebb az elet, csak az arcane tud bezavarni.

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák