Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    Valahogy úgy támadt kedvem, hogy a diablo farmoláshoz beteszek hátul a magnóba zenét, és az egyik Diabolical Masquerade CD-mre (Nightwork) esett a választásom. Erre mit hallok a második számban? :DDD Már el is felejtettem, pedig anno is fület szúrt elsőre. De most pláne kellemes és illő meglepetés volt. Diabolical Masquerade - Dreadventurouz Csak a Diablo1 (kiegészítő) ismerőseinek fog leesni a tantusz, de nekik garantáltan :)

    Egyébként én még mindig Inf Act1-et farmolgatom a maga találós monkommal (Act3-nál álltam le anno, mert nem voltam elég erős, és sűrűn hullottam), de számomra kissé megváltás most ez az 1.05-ös patch (amit csak a hét eleje óta próbálgatok, mivel külföldön voltam a kijövetelekor). Már találtam olyan cuccokat, amikkel régebbieket tudtam lecserélni. Persze az élet így sem egyszerű: most már van olyan sebzésem, amivel mehetnék akár Act3-ra (mindenféle buff nélkül 35 ezer (és mielőtt valaki fitymálna, mondom, maga találós a karakter), a rezisztek sem vészesen szarok (400 fölött picivel), de most meg az életereje pocsék (31 ezer). De még nem untam meg a farmolást, és még nem adtam be a derekamat. Ezt a karaktert akkor is végigtolom már így Infernón :K

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák