Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    En most kicsit besokalltam a jatektol....nagyon elvezetes a kieg, de ezt hogy kasztonkent 1 db build hasznalhato, az is annyira kotott, hogy csak adott stattal rendelkezo adott targyakkal, ez rohadtul megoli a valtozatossagot....vegigneztem diabloprogresst, dh bol kb az elso 4-5 oldalnyi emberke rendre ugyanazokat a cuccokat hasznalja, egyezo statokkal....rohej

    Rohadt jo cuccok estek, szinte minden kipottyant ami csak kellhet es ritka, strongarm bracersbol vagy 5, ess of johan, stone of jordan, meticoulous,hount of vaxo, minden olyan cucc ami kb kotelezo eleme a buildeknek, de mind ment salvagebe mert olyan bunrossz statokkal pottyant hogy egesz egyszeruen felesleges rollolgatni...az egyik gyurum pl a mai napig egy sarga szar, mert bar vegigbountyztam mar rorgert az act 1et, hasznalhato db egy sem. Perpill olyan szinten vagyok, hogy dh elonye ide vagy oda, en mocskosul megutaltam.....egy helyben toporgas, foleg ha kocajatekos vagy napi 1-2 oraval.....gondoltam huzom a monkot, de annal is 1 epkezlab build van, ugyanugy lutri gear kategoriaval....

Új hozzászólás Aktív témák