Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    Olvastam egy kis amcsi fórumot mert sok volt a kóla míg lepörgettem egy adag wow dailyt szerver leállás előtt.
    Nagyon vicces dolgok vannak, 20k hps barbár rettenetes gearben telesírt egy topicot,hogy nem megy neki a monster power 3.Van hasonló monnkal is,az armor nerfje miatt panaszkodik,ami mögött bár lehet valami mások szerint, ő is szörnyen gearelte magát,semmi +armor cucc.

    -Van aki rengeteg cuccot talál állítása szerint,és mindenkit arra bíztat ,adjon el mindenki mindent gyorsan míg van ára,2 héten belül mindenki full legendaryban lesz 500k dpssel (én kétkedek)

    -Sokan nem fogták fel,hogy mp bekapcsolt Act 1 az nagyon nem egyenlő a sima 61-es verzióval

    -Watchtowert ha keresitek, ne northern highlandsen tegyétek,átrakták délre,south vagy southern highlands vagy hogyan hívják.

    -az ékszerek mellett érdemes lehet lesni a kaszt specifikus dolgokat,gondolok főleg mojokra quiverekre wizard source stb,ezeken ugye ha jól tudom eddig a pár legendary kivételével csak 62-es rollok lehettek,a 10% crit például csak úgy volt elérhető,most ez is változott

    Amúgy én úgy érzem jól felkészültem patchre,gearben nem sok pénzem áll,csak pár darab a barbáron,az ékszereket meg jó régen eladtam.Na kíváncsi leszek mi lesz délután,lehet írni tapasztalatot,én lehet előkaparom a demon hunteremet :)

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák