Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiller

    őstag

    A mikor lesz a Diablo3 újra játszható (konstans működő LS, működő sebzés, 200 alatti pingek) témában:

    "Már éppen megint visszakavarnék a levelek közé, mikor elmegy az áram. Szinte másodperceken belül csöng a telefon.
    "Igen?" Mondom idegesen, mert a farkas már épp készült elfogni a gyalogkakukkot.
    "Mikor lesz a szá..."
    Lecsapom a telefont, hiszen ez most itt élet-halál kérdése. Amilyen gyorsan csak tudom kitépem a számítógép kábelét az jÚPieSből, majd bedugom a helyére a TéVét. A francba. Ez a hülye farkas megint elhibázta. Menet közben minden riasztás megszólal, hogy a fő számítógép haldoklik, meg, hogy a lemezek leállnak, de sebaj mert az én gépem külön rá van kötve az jÚPieSre minden eshetőséggel számolva. Különben is. Egész jól állok a DÚMban.

    A telefon csöng, úgyhogy annak is kivágom már a biztosítékát gyorsan. Hogy úgy nézzek ki, mint aki dolgozik, elkezdek körbe-körbe rohangálni a szalagos kocsival. A megfigyelő ablakból minimum olyan effektívnek látszom majd, mint mindig...
    10 perccel később visszajön az áram, itt meg két lemez le van állva. De a fenébe is! Egy életet sem veszettem, és különben is az utolsó pályán vagyok!

    A telefon csöng. Egy felhasználó (micsoda meglepetés)
    "Számítógépszoba" Mondom fontoskodóan.
    "Haló! Mikor lesz a számí..."
    Gyorsan lerakom."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák