Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Aryes #125294 üzenetére

    Rád nem hiszem hogy igaz lenne amit írtam :DDD

    De amúgy létező jelenség, főleg falvakban vagy kisebb városokban(Berettyóújfalu)

    Megveszik az ilyen olyan kocsikat ilyen olyan tuning, ültetés meg miegymás
    Erre a faluból városból nem mennek ki mert nincs pénz üzemanyagra, tankolásnál meg a két ezresek játszanak hogy tudjanak pár kört menni :)

    Na meg a 150cm3 s@gkőszűrők, Debrecenig nem fussa a benzin így helyben nyomatják

    Félre ne értsétek nem a szegényekkel van bajom(én magamat is ide sorolom), hanem ha a szegény megjátssza magát
    Addig kell nyújtózkodni míg a takaró ér
    Nekem például eszem ágában se volt 950e t-ért venni kocsit mert a fizetésemhez mérten sok, de ell kellet döntenem hogy veszek 500e Ft-ért egy valamilyent rá locsolok még 200-300e-ret és kit tudja milyen lesz
    Vagy megveszem öcsém kocsiját amit ő rendesen karbantartott és át se kell íratnom(üzembe tartói)

    Megy segélyért meg éheznek a gyerekei, de cigire meg hajfestésre van pénz
    Családsegítő meg védőnő semmit nem csinál(itt a falunkba is van ilyen család, magyarok, gyerekek a hó vége felé ép hogy csak kapnak enni)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák