Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz MageRG #7374 üzenetére

    Köszönöm neked is! :R

    A staffot és a daggert is már megerősíttetettem Andréval. Lett közben 1H kardom, de az lassabb volt a tőrnél, így most marad a Mail Breaker egyelőre + a staff és a másik kézben meg a shield.
    Amikor nézem a youtubeos játékosokat, nekik olyan könnyűnek tűnik, ők gyorsak az ellenség meg lomha. De amikor meg én játszom, én vagyok lomha és az ellenség baromi gyors. :(((

    Ezekkel az értékekkel megérné a fejlesztés?
    Bár a 97 helyett lenne 72+72 ha jól értem, az még így is ~40%-os fejlődés lenne.
    Játék közben szereztem 2 gem-et, de egyik sem fire gem, nem is találom őket hirtelen.

    Eljutottam a nénihez a kastélyban, majd lementem a lépcsőn és a végén találkoztam is egy nagy bosszal. :DDD Mivel mindenem ki volt merülve, kicsinált 20mp alatt.
    Ott nincs a környéken bonfire? Olyan sok lelket elvesztettem már, hogy nem is merném összeszámolni, viszont így nem fejlődök.
    Pontosabban lelkeket nem tudok gyűjteni és szinteződni, harcban azért alakulok kicsit.

    + találtam egy bácsit egy cellában, de kulcsot nem lelek. Az majd később lesz egy bosstól?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák