Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz <Adamsky> #4063 üzenetére

    "Viszont engem az érdekelne, hogy hol van ez a Curve oldalán (!) így leírva?
    Az 1. link-en sehol sem említik a 10 alkalmat. Az ott található "Curve Fair Use Policy"-ban ennyi van: "ATM usage is free for up to 10 domestic (withdrawals in the same currency as your Funding Source) withdrawals per calendar month after which time you may be charged £0.50 (or currency equivalent) per usage for each additional ATM withdrawal."

    Igen, ott írja, amit te is bemásoltál, hogy: ATM usage is free for up to 10 domestic (withdrawals in the same currency as your Funding Source). Azaz, ha nincs konverzió, Curve nem vált, akkor 10 alkalom ingyenes. Szerintem ez eléggé egyértelmű. Curveot nem érdekli, hogy hol élsz, neki az a lényeg, hogy ők nem kell valutát váltsanak, mert az ugye drága nekik: withdrawals in the same currency as your Funding Source.

    "Ez alapján én nem látok különbséget credit és debit kártya között."

    Ahogy te is írtad, a T&Cs-ben ezt tisztázzák: In addition, where your selected Payment ‎Card is a credit card: free up to £200 /€200 per calendar month; ‎thereafter 2% of the withdrawal amount‎.

    "Ez alapján olyan, mintha debit kártya esetén max. az alkalmak száma lenne korlátozva, míg credit kártya esetén már az összeg (£200) is, de ez utóbbi is egy teljes hónapra értendő. Vagyis - credit kártya esetén - adott hónapban max. £200 felvehető, és az is max. 10 alkalomra szétosztva."

    Ott van a T&Cs-ben: ATM domestic frequency fair usage
    ATM usage is free for up to 10 domestic (withdrawals in the same currency as your Funding Source) withdrawals per calendar month after which time you may be charged £0.50 (or currency equivalent) per usage for each additional ATM withdrawal.

    Szerk: az összeget most nem kapom, de nincs időm áttúrni a Curve helpdesket.

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák