Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz balinlin #3516 üzenetére

    Hát ne is védd.
    Nekem volt rajta majd 100 fontnyi pont, ami leginkább a rengeteg tankolásból - de sok aldi-s vásárlásból -, is jött össze. Főleg emiatt (is) volt curve kártyám...
    Havi 5-6 ezreket megyek, leginkább Németországba. Azt tegnap levásároltam, maradt rajta 0.88.
    A hozzárendelt kártyákat töröltem, a curve-öt kettétörtem kivágtam a szemétbe, és nálam ennyi volt.
    Már Emily, Kate és Naomi is írt. Nyilván kitalált női nevek pszichológiai alapokon...

    Nekem ilyenekre nincs szükségem, hogy én fussak a pénzem után. Nem ez volt a curve első balf....dása nálam.

    Hi .....,

    Thanks for getting back in touch and apologies for the back and forth. I can confirm that you were refunded 87385 HUF on 20th January and this should appear in your bank account within 1 to 5 working days of this date.
    Have a great day and please let us know if there's anything else you'd like our help with.

    Best wishes,
    Naomi
    Team Curve
    ---------------------------------
    És akkor még kaptam mail-t, hogy értékeljem a support mennyire volt überf..sza.
    Hát semennyire.

    Hi .....,

    We'd love to hear what you think of our customer service. Please take a moment to answer one simple question by clicking either link below:
    How would you rate the support you received?
    Good, I'm satisfied
    Bad, I'm unsatisfied

    Akik meg továbbra is bizalmat szavaznak nekik, azoknak sok szerencsét. :R
    [kilépett]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák