Új hozzászólás Aktív témák

  • marcusa

    addikt

    Sziasztok!
    Szomorú dolog miatt írok. Egy régi és a topic-ban aktívan megforduló tag, ZeroDK aki ismerőse itt sok embernek és megbízható arcnak tűnt. Sajnos be kell jelentsem, hogy eltulajdonított tőlem 75 kulcsot és ezzel megkárosított engem több mint 50 ezer forinttal. Ez egy bűncselekmény, a lopást törvény bünteti még ha digitális javakról van szó is. Én nem teszek feljelentést, felírom a tapasztalati táblára "bizalom" cimszóval. Sokat rágódtam azon, hogy leírjam e ezt nektek, de azt figyelembe kellett vennem, hogy itt is sokan kereskednek akár komolyabban is, és ha tehetitek kerüljétek el a srácot. Aki ismer tudja, hogy nem állítok valótlant és az összes üzletemet megpróbálom messzemenőkig tisztességesen végigvinni. Én nagyon sajnálom, hogy ezt kell bejelentenem, csalódottság, hogy a közösség egyik tagja a másik ellen fordul némi anyagi előrejutás igénye miatt...
    Kicsit bővebben: októberben a csgo bajnokság végén kölcsön kért 70 kulcsot, hogy vehessen magának matrica kapszulákat, és azt ígérte, hogy legkésőbb 10 nap múlva 75-öt ad vissza, én már akkor is mondtam neki, hogy ez nekem nem éri meg, 1db quickbuy-jal több bejön ennél, de van egy stílusa, amivel kikönyörögte, és mivel arra hivatkozott, hogy nincs munkája, meg legyek jófej, segítsek neki elindulni, odaadtam. Mivel én is láttam hogy nem mennek fel a matrica árak, vártam, de november végén szóltam, hogy dec. 22-ig szeretném visszakapni a kulcsokat. Akkor már azzal jött, hogy minek nekem vissza mikor úgyis annyi kulcsom van... A pohár akkor telt be, mikor kb 1-1,5 hete többször is rámírt azzal, hogy nem tudok e valakit, aki adna el kulcsot vagy skin-t, és akkor rákérdeztem, hogy ugyan nem akarja akkor már megadni amivel tartozik? Törölt steam-ről, mitöbb, a közös ismerőseinket is törölte, és itt ph-n sem válaszol a privátokra.
    Ennek fényében lépjetek vele bármilyen kapcsolatba.
    Steam profilja: http://steamcommunity.com/profiles/76561198065127637

    [ Szerkesztve ]

    :-)

Új hozzászólás Aktív témák