Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz pr1mzejEE #14300 üzenetére

    az előbb gyorsteszteltem a steam home streaminget, wifin !
    az n-es router közelében akadásmentes volt a kép, mondjuk a streamelt bitráta sem volt egetverő, mert a befogadóegy netbook volt :B :B
    érdekesség, hogy streamelés kezdetén rögtön kiírta, hogy "slow network" egy pillanatra, de később soha
    szóval:
    fogadó netbook asztalfelbontására (1024x600) limitálva a folyamot, stílszerűen flippereztem egyet:
    egybeláttam a két képernyőt, a kép egy szemvillanást sem késett, tudtam a remote netbookon játszani, a forrás PC-t nézve! ez nem semmi, flippernél, mindennemű lag nélkül működik a dolog wifin is.
    érdekesség:
    direkt próbáltam egy olyan játékot (Portal 2), amiről tudtam, hogy a VirtuMPV-t nem szereti, azaz a forrásgépen Virtu alatt megfagy a kép, nem tudok menübe lépni, csak eszközkezelőben tudom bezárni...
    na, streamelve a "képet", a forrás gamer PC-n megállt a mutatvány szokás szerint, míg a remote PC-re szépen átment a folyam, tudtam játszani (mondjuk a hang elakadt valahol az éterben) :B
    nem ajánlják még az ac-s routert sem, de végül is kis távolságban, és kis célfelbontásban lehet elmegy még egy n-esen is.
    ha lesz időm, megpróbálom TV-re tolni ugyanígy wifin, max. egy 1366 (1280) -at megcélozva.
    őszintén megvallva, én az irányítás nulla késleltetésén döbbentem meg igazán.
    meg persze a folyam nagyobb késleltetésére is számítottam.
    de nagyon együtt mozogtak, oda-vissza.

    forrás ruti kolléga tollából.

    Remélem hasznos lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák