Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz ent #6843 üzenetére

    Tessék,ezen ne múljék.
    Parasztbácsi felmegy..khm Vecsésről a városba.Elintézi ügyesbajos dolgát,azt még van 2 órája a buszig haza.Áll a buszmegállóba,látja,hogy szembe van egy piroslámpás ház.Szem
    felcsillan,bemegy.Látja a madam,kérdezi,kiféle,miféle..mondja a parasztbácsi,hogy :
    -Hát lányom...van 2ezer forintom,szeretnék valami jányt.
    -Az nem valami sok,menjen fel a tetőtéri folyosó végén a 12-esbe,Irma elintézi
    Bácsi felmegy,el van készülve,hogy ennyiért valami debellát kap,benyit,erre egy normális alkatú,csinos nő fogadja.Parasztbácsinknak felcsillan a szeme.Elkezdenek témázgatni,bácsi bevágja az írtózatost hátulró..nyomja,nyomja,de az istenér nem akar megfelelően csúszni a gyik.mondja a nőnek:
    -Lányom,tudom,hgoy nem fizettem sokat,de ez igy nem állapot,nem csuszol,az istennek nem fogok igy elmenni.
    -Bácsikérem,semmi gond,gyorsan befutok a vécébe,3perc és jövök,meglássa jobb lesz.
    JÖn vissza a nő 3 perc mulva,parasztbácsi nekidurálja magát,istenen csuszik,pikkpakk elmegy,kéjesen megkérdezi:
    -Lányom,mint csináltál magaddal,hogy ilyen finoman csúszik a gyikom benned?
    -Hm...elvakartam a sebeimet....

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák