Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sirandrish #2311 üzenetére

    jaja,hát gondolom...csakhát a sz@r cuccal sokat kinlódik az ember,izzad a keze a rossz méretű egéren,ami bizonytalan,vastag a kábele,és megugrál a göcsörtös egérpadon,akkor lehet az ember profi...ejj,mire rájöttem,hogy a vezeték nélküli egerem annál többet késleltet,minél jobban akarom rántani...ráadásul nem is veszik el a mozgásinfó,ógyhogy szépen túl is ugrik,és ha jobban rántasz oda neki,mégnagyobbat hibázol...de remélem,ez most be fog válni.a 990ft-os corás egér is frankó,de kell a több dpi,én zselés támaszon,csuklóból játszok,elvileg jó kezem van,mert smd cuccokat,pl.mobiltelót is megforrasztok szépen,meg gyorsnak is kellene lenni,mert dobosként is múlattam az időt....csakhát piszok sok idő kimaradt,mert a duke nukem 3d,quake után én konzolon játszottam csak kábé 1 évvel ezelőttig,és multizni sem régen multizok,október eleje óta van ehhez való videokarim,előtte nem lett volna esélyem egy 7300gs-el...úgyhogy van mit behozni.pedig valaha bárkit ledaráltam pl.duke3d-ben pisztollyal... :O

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák