Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillerz

    tag

    A csalóknak 3 típusát figyeltem eddig meg:D
    1, aki élvezetből csal (tehát sz*r napja volt, akkor bosszút áll a játékban másokon, vagy csak élvezi olvasni mikor mindenki szidja, de semmit nem tud tenni ellene.) ez a legszánalmasabb szerintem
    2, Van aki azért mert képtelen elviselni, hogy vannak nála jobbak és sokkal könnyebb onolni az aimot mint időt fektetni a játékban (ennél a kedvencem, hogy sokszor megjegyzik nem ez az életük, na már most ezen kijelentés szerint, nem is érdekli őket a játék olyan szinten, akkor meg ne csodálkozzanak, azon hogy akik nem havi félórát játszanak azok jobbak...)
    3, Típus aki csak azért csal, hogy úgy mond jobb legyen...ezek azok akik tagadják hogy csalnak, és azt hiszik így majd elérnek valamit a játékban.)

    Amúgy a Cod2 már teljesen halott szerintem, egyedül Lanon érdemes vele játszani, vagy külföldi cup-okon, de hazai szervereken az emberek mentalitásának köszönhetően sajnos nagyon idegesítő, nem csodálkozom azon hogy a magyar játékosokról milyen vélemény alakult ki. Mivel annyi a csaló hogy sokszor az igazi tehetségeket is össze keverik velük, ez már a paranoiának köszönhető. A kedvencem az amikor valaki feljön csalással, és egy másik játékos azért onolja be, mert egy már csal, és hogy majd akkor ő meg mutatja neki, pedig e-helyett, ugyan úgy rontja játékot. Egyedül a casual játékosokat sajnálom, akik csak azért játszanak, hogy egy fáradt nap után kicsit lődözzenek, mivel minden pubon van csaló:S és most már éjjel is találni belőlük, ez is azt mutatja, hogy ez a csoport is idősödik (khm..Alba-team). Egyetlen megoldást látok a csalások végleges kiszűrésére, és ez a "privát" anti-cheat lenne.

    battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

Új hozzászólás Aktív témák