Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz stuka20 #9277 üzenetére

    Hát legyen boldog,akinek ez kell...énnekem tök jó érzés,mikor hármasával jönnek az új skinek,és még külön nem is koncentrálok valamire.Lehet,hogy sose lesz meg a Damascus,de a fene tudja,használnám-e...elveszne a feladat.Rakétánál pl.nemsokára meglesz a platina,és rakétát valamilyet mindig viszek,mert egyszerűen kell a jó játékhoz,mert lehet pl.engem nem lő a VTOL,de a csapat felét igen,és cumizunk.Vagy pl. ma is tolták az arcunkba a counter-uavot,és lövöldözhettem le állandóan raksival(nem baj,kell is a camohoz ;] ),mert amúgy 1 tár lett volna bárkitől kilőni...
    Nincs értelme csalni se.A szint mindig visszamegy 55-re úgyis.Még a fejes se,nekem jóval hamarabb megvan,mint ahány kill kell a fegyóval.Meghát csak tolni kell.Nekem most a SA 87-re minden más összejött,mire meglett a 600 vagy hány kill,csak a kihajolós/ letámasztós és a kieg nélküli van hátra.Mindez péntek óta,0-ról,mind normalon...tök jó érzés. :DDD A winem is már 120-al több,mint a lose,az is jó dolog,most 1.25 az arány.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák