Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz TaRka94 #20037 üzenetére

    Haladok vele, a fejesek lassabban mennek, de minden más ma 10/10 lesz az X16 -al is. Most, hogy visszajött a Shoot house és a Shipment (bár utóbbit fentartásokkal kezelem), remekül lehet haladni velük.
    (#20039) Ed3r_X_: Ezt a pajzsot nem nekem találták ki, tegnap próbálkoztam vele sokáig, szegény SBMM már tuti megbicsaklott, mert nálam bénábbat nem talált, így nem tudott kellőképpen könnyű ellenfelet adni :D Eddig azt hittem, a pajzs megfog mindent, de tegnap nyilván oldalról - hátulról - pajzs alatt - pajzs felett is lelőttek, erre számítottam, de hogy szemből shotival, AR -el is átlőtték, arra nem. Core -ban mondjuk jobb egy fokkal, következtetés: pajzsot nem HC -n kell húzni :DDD
    (#20044) laragirl83: Várom már őket, de sajnos pont a két utolsó a sorban. Az X16 már hamar meglesz, de még sorba áll az 1911 és a .357
    (#20072) GhostPetya: Kezdi annyira felpiszkálni a csőröm ez a pajzs téma, hogy a végén még megcsinálom, merő poénból. Mondjuk a KD arányt taccsra fogja tenni, ez tisztán látszik a tegnapi napból. :U :D

Új hozzászólás Aktív témák