Új hozzászólás Aktív témák

  • Fferi50

    őstag

    Kedves Lányok Fiúk!

    Tudom, nem hiba, de nem találtam helyet a kérdésnek, kérem továbbítsátok, vagy okosítsatok ki.
    A következő a problémánk.
    Az ITcafe Microsoft Excel topicjában rengeteg megoldás született már, amit szeretnénk valamilyen formában közkinccsé tenni. Arra gondoltunk, hogy egy olyan lap kellene, ahova a topiclakók mindegyike (esetleg csak néhány kiválasztott, arra feljogosított) feltehet a topicban található megoldásra mutató linket a probléma rövid megnevezésével. Ez azért is hasznos lenne, mert jónéhány esetben kérdeznek olyanról, amit már megoldottunk - esetleg többször is - a topicban, aztán kezdhetjük előlről vagy a keresést, de néha inkább gyorsabb újra feltenni a megoldást. Ezek jelentős része lenne kiküszöbölhető ha lenne egy ilyen linkgyűjtemény.
    A Topikgazda Delila_1 elindított egy ilyen oldalt, de rajta kívül más nem tudott bele linket csatolni (lehet közben meg is szüntette?), egyedül pedig nem lehet ekkora "zsákmányt" feldolgozni.

    Segítségeteket előre is köszönöm.

    Fferi50
    Ps. Most látom, itt van előttem Delila levelezése - nem jött össze amit szeretnénk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák