Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz lezso6 #7191 üzenetére

    Igen, majdnem jól sikerült az utolsó mondatod, csak éppen a 'semmi' elöl kimaradt egy névelő.

    "De ezek szerint a semmi sem elég."

    Figyelj lezso, ez nem önérzeteskedés, meg mi az, hogy mit várok? Semmit. Azt is kapom. Évek óta tépem a számat, hogy nem jó mobilról, nem jó mobilról, nem jó mobilról... Hagyjuk már, tudod, hogy ez nonszensz. Tudom én, hogy sok a dolog, sőt, voltam is a szerkesztőségben, láttam a maláj kurvákat is, biztos megterhelő minden nap... :P Csak tudod az sem megoldás, hogy kiírjátok a súgóba, hogy ha nem jó a mobilos nézet, ne izgulj, pár hét és kijavítjuk. Mióta virít ott ez? Pár éve? Ezt mifelénk úgy hivják, hogy "ezek full hülyének nézik az embert..."

    Szóval igen, a semmi tényleg nem elég... :N És ha már a megoldásnál vagyunk, nem hinném, hogy az a megoldás, hogy az ember ügyeskedik percekig, innen-onnan próbálkozik, hackereket megszégyenítő fogásokat vet be, hogy mobilról be tudjon lépni a nyamvadt fiókjába, mikor manapság már 5 kiló ruha kimosása is egy gombnyomás... :K

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák