Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Bjørgersson #7175 üzenetére

    Valaki árulja már el a trükköt, hogy a HA hogyan használható mobilról. Még akkor sem tudok belépni, ha asztali webhelyet kérek a böngészőmben. A Sikeres belépés felirat után állandóan a belépő oldalra dob vissza. Volt valami trükk, de már elfelejtettem. A Súgóban meg már több generációnyi szerver óta csak ez van:

    "Mobilról nem működik rendesen az oldal, mit tegyek? »
    A legfontosabb, hogy ne ess pánikba, ez egy átmeneti állapot, pár héten belül működővé tesszük. Mobilokra optimalizált tördelés/nézet is lesz."

    Nem estem pánikba, csak rühellem egy privát üzi miatt a lapost/asztalit elindítani, mikor épp a tabletemen/telómon bohóckodok...

    Lehet nem ide kellett volna, na nem baj... :U

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz canniball #7177 üzenetére

    Asztali módban sem jó. Amúgy meg, elég tré dolog az ország egyik legnagyobb informatikai lapcsaládjától, hogy egyszerre minden jól még sosem működött az oldalon, igen, sajnos mindig van valamivel probléma.
    Tisztára, mint egy pékség, ahol minden nap random módon valamit odaégetnek... Ma a kiflit, holnap a kakaóscsigát, stb...
    De ez a mobil téma ez már évek óta állandóan így megy, röhej az egész, és nem foglalkozik vele senki, hogy megoldja.
    Az nem megoldás, hogy a priviket máshonnan is meg lehet nézni, erre én is rájöttem. Csak egy példa volt, hogy néha esetleg jól jönne, ha telefonról is lehet a HA-n ügyködni. Hogy ne akadj fenn a privin, akkor írom azt, hogy meg akarok nézni egy hirdetést, és üzenetet írni a hirdetőjének. Tudom, nézzem meg a hirdetést a HA-n, aztán írjak privit a Mobilaréna felületéről...
    Hagyjuk, te is nagyon jól tudod, hogy ez nonszensz...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Jah, bocs, a sütitörléshez még annyit: Ez egy olyan csont, mint a hülye usernek a szolgáltató utasítása: Indítsa újra a készüléket! Mintha ez bármit megoldana. Tudod, mi történik, ha törlöm a sütiket? Nem a belépő oldalra dob vissza belépés után, hanem a nyitóoldalra, és nem vagyok belépve. Előrébb jutottam nagyon... :W

    Szerk.: Csak megjegyzem, mobil és asztali nézetben is ugyanez... :P

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Igen, remélem én is, hogy jó lesz. De azért nem fogok böngészőt váltani egyetlen oldal miatt, én ragaszkodom a bevált dolgaimhoz. Én még abból az időből vagyok, mikor 1000 emberből egynek volt e-mail címe, meg amikor még csak meghívásos alapon működött a gmail fiók nyitás... ;]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz canniball #7183 üzenetére

    Ha az internet bármely bugyrában hibátlanul üzemel, és csak a HA-nál van gond, feltételezem nem a böngésző a gond...
    Még az sem lehet, hogy az internet hozzáférésemmel lenne probléma, Európa-szerte használom a telómat/tabletet napi szinten... Kamionsofőr vagyok... :D

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz #33253120 #7188 üzenetére

    Én nem azért sírok, mert eszi az adatot, hanem mobilról szinte használhatatlan, alig (vagy egyáltalán nem) lehet belépni. Ezt kéne javítani, nem csak a súgóban mutogatni évek óta a "pár hét és megoldjuk" szöveget. Most komolyan, miért nem lehet ezt kijavítani már évek óta? Miért hallgat minden illetékes, mikor ez szóba kerül? Nos?

    Baltoafarkas, hagyjuk már, én azzal is itt találkoztam először, hogy sütik törlése, meg előzmények törlése, meg próbáljak másik böngészőt. Mi van?? Komolyan, mintha az étteremben kihoznák a kaját, és azt mondanák, hogy "bocs, nem volt szabad rezsó, melegítse már meg magának..." :P

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz lezso6 #7191 üzenetére

    Igen, majdnem jól sikerült az utolsó mondatod, csak éppen a 'semmi' elöl kimaradt egy névelő.

    "De ezek szerint a semmi sem elég."

    Figyelj lezso, ez nem önérzeteskedés, meg mi az, hogy mit várok? Semmit. Azt is kapom. Évek óta tépem a számat, hogy nem jó mobilról, nem jó mobilról, nem jó mobilról... Hagyjuk már, tudod, hogy ez nonszensz. Tudom én, hogy sok a dolog, sőt, voltam is a szerkesztőségben, láttam a maláj kurvákat is, biztos megterhelő minden nap... :P Csak tudod az sem megoldás, hogy kiírjátok a súgóba, hogy ha nem jó a mobilos nézet, ne izgulj, pár hét és kijavítjuk. Mióta virít ott ez? Pár éve? Ezt mifelénk úgy hivják, hogy "ezek full hülyének nézik az embert..."

    Szóval igen, a semmi tényleg nem elég... :N És ha már a megoldásnál vagyunk, nem hinném, hogy az a megoldás, hogy az ember ügyeskedik percekig, innen-onnan próbálkozik, hackereket megszégyenítő fogásokat vet be, hogy mobilról be tudjon lépni a nyamvadt fiókjába, mikor manapság már 5 kiló ruha kimosása is egy gombnyomás... :K

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák