Új hozzászólás Aktív témák

  • Anubris

    őstag

    Sziasztok!

    Véleményeteket szeretném kikérni.
    Ebben a hónapban autót kellene vásárolnom, de már totál bizonytalan vagyok benne, hogy mit.

    Eddig az E92 325i volt a kiszemelt. Mivel az esetek 90%-ban városban közlekedem, rövid távokat, így benzinesre gondoltam. Őszkerék kilőve meg a nagyobb motorok is, mert az már a városi fogyit nagyon megemeli.

    Kinéztem egy Facelift változatot, magas felszereltséggel, héten akartam megtekinteni, de a hirdetést levették, úgy néz ki eladták. Mást meg most jelenleg nem látok eladót, ami megfelelne ebből a motorból.

    Ebben az 5M-es ársávban amiben nézelődök, F30 320i nem igen van normálisan felszerelt, így azt kilőttem.

    Most az is felmerült, hogy lehet jövő évtől egy évig kellene hetente egyszer Bp.-re elmásznom, ami nekem kb 230km csak oda. Így elvileg ha kocsival megyek talán a dízel is szóba jöhetne. Viszont a dízelekkel eddig nem nagyon foglalkoztam, azok közül mi az ami ajánlott? 25D már szóba jöhet vagy inkább 30-35D?N57? M57? Melyik a megbízhatóbb motor?
    Összkerekest is nézhetek?

    Ilyen árban már vannak azért dízelből F30-asok is. Igaz 320D. Mennyivel rosszabb motor egy N47-es a N/M57-hez képest?

    Dízel autó-t manuális váltóval nézzek, vagy felejtsem el és csak automata?

    Egy benzineshez képest, azt tudom, hogy vezérműlánc cserére számíthatok ami kb +300K, ezen kívül mi az amivel még pluszba számolnom kell?

Új hozzászólás Aktív témák