Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz brd #6636 üzenetére

    Basszus, tudtam, hogy valamikor már üzleteltünk, csak nem ugrott be, mikor:
    procira is kerestem a privik közt, de nem találtam, naná, mert akkor még nem
    is volt privi. Ez 7+ éve lehetett, nem?:D Amúgy jó a példa! Adtam érte ~50K-t,
    mert akkor, és ott nekem megért annyit. 1 év alatt meg elbuktam több, mint a
    felét, mert leáldozott a platformnak ill. félárban már az X2-ket dobálták utánad.
    (Viszont addig az 1 évig boldog tulajdonosa voltam.:DDD Az első tuningprocim...)

    Ha el akarsz valamit adni, mennyiben számít az, hogy az érte kapott cseretermék fél évvel később mit fog érni? Persze számíthat, de akkor olyankor adod el, amikor szerinted az jó. A vevő pedig, ha ugyanerre bazíroz, nem veszi meg éppen akkor.
    Éppen ezért a motoros biznisz (ha nem csak reklám, illetve spekuláció lenne
    mögötte, hanem valós igény a BTC-k beszerzésére) akkor jöhetne létre, ha a
    motor jelenlegi tulajdonosa tavaszra normalizálódást/emelkedés vár, tehát jól
    jár az üzlet BTC-ben való megkötésével. A vevő meg szükségképpen rosszul
    fog járni, DE ha létrejön az üzlet, akkor azért, mert ő meg összeomlást vár, s
    a motor tavasszal is motor marad, a BTC-je meg szerinte kevesebbet fog érni.
    Az meg, hogy mi lesz, majd az idő eldönti... Inkább tűnik szerencsejátéknak,
    mint egy 1:1 értékű pénzügyi tranzakciónak. (Már ha nem rögtön váltják át...)

    Most tulajdonképpen mit szeretnél hallani?
    Csak ezt: nyilván sok spekuláns is jelen van. Thx. Szerintem nem mondtam
    nagy marhaságot a témában való véleményemmel... Amit azóta is tartok, de
    le lettem érte szólva, ami gáz, de úgy látom, ebben a topikban ez a "mérce":
    tisztelet a kivételnek. Azoknak, akikkel nyugiban lehet a témáról beszélgetni.

    Amúgy nyilván az lenne nekem a legfaszább, hogy a 300K értékű motoromat
    elcserélem most egy olyan "krumplira", amiért tavasszal kapok 1,5-2MFt-ot...
    De mivel benne van a pakliban, hogy a krumpli elrohad, nem merem meglépni.
    Amúgy itt mindenki maga tőzsdézik, vagy vannak BTC brókerek? (Berakok X
    HUF-ot, hogy csinálj nekem belőle rövid távon 2-3X-et, akkor csinál belőle?:D)

Új hozzászólás Aktív témák