Új hozzászólás Aktív témák

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz Mobi28 #1157 üzenetére

    És ezeknek meg az ehhez hasonlóknak kell fizetésemelés...
    Jha meg hétvégén mentünk fel páromal budapestre, de az előrejelzések miatt úgy döntöttem tömegközlekedünk kivételesen BP-re.
    Megyünk a buszmegállóhoz, buszos beáll, tele vagyunk cumókkal mint Iván bolhával, párom odasiet a buszhoz nyomná a nyitogatógombcot, pont elkezdett csilingelni a sofőrbá, hogy megyek mindjá, ajtó nem nyílik inkább a leghátsó záródik és megy el a gecibe.

    Én valahogy nem értem, hogy mifaszé kajabálnak fizetésemelésért. Versenyszférában már rég ki lenne baszva egy része az egész brigádnak, itt meg nyivákolnak, hogy kell pénz kell pénz mert ihajcsuhaj...

    No mondjuk amilyen idő volt így utólag, nyugodtan mehettem volna autóval :DDD
    Azt is legalább tudom már, hogy mifenéért töri annyi ember kezét lábát BP-n télen, az összes járda direkt olyan anyagból készült, hogy télen extracsúszós legyen? :D Itt a pusztában Kaposváron meg Pécsen sem találkoztam ilyen mennyiségű ilyen mocsokul csúszós járdával. De a legjobb az az volt, mikor lágymányosi budai hídfőnél mentem fel a 103-as megállóba és az érdesített felületű gumi már rég tükörré kopva aminek köszönhetően amolyan reszkessetek betörők módszerrel csapódtam (majdhogynem) vissza a legfelső lépcsőfokról...

    Hm, nem hittem volna, hogy autós offolós topikba offolni fogok valaha is, de most itt az idő :C

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák