Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher

    őstag

    válasz ImI87 #1511 üzenetére

    Hát elképzelhető az is, hogy nem tud többet...sztem ha max fsb-t szeretnél nézni vagy mondjuk 550 felett akkor mindenféleképpen 2GB-al próbáld hátha a 4 már nem tetszik neki asszem én nem is próbáltam 4GB-al a 600FSB-t csak 2-vel. Azért kérdeztem a skew beállításokat, mert 550 felett normal beállításokkal sehogy sem ment nálam csak Auto-n (esetleg 100). Nem érdemes szerintem ennyire kihegyezni a max fsb-re a 24/7 beállítást, mert valszeg sosem lesz "igazán" stabil ott és nem is érdemes pl. egy játék abból nem igazán fog sztem többet profitálni bármi más alkalmazásnál valszeg észre lehetne venni, de nem azt amit 550 vagy 600-n adna sztem már annyira nem, ha az alaptól nézzük(333) mondjuk egy kellemes 500*8 vagy 8.5 ramok 1:1 vagy 5:6 1200Mhz-en már bőven kiváló teljesítményt ad és ott viszont fullra be lehet stabilizálni a rendszert. Nálam mondjuk az 550 is beleférne a 24/7-be, de még úgy sem használom.
    Ha eszembe jut valami akkor írok nálam 600FSB-vel így indul a lap:
    CPU: 1.128v
    CPU PLL:1.53v
    CPU VTT:1.14v
    NB:1.29v
    NB GTL Ref.: -40mw
    És az összes szokásos opció DRAM static, DRAM Read Training, Spread Spectrum stb...ki van kapcsolva, a Skew beállítások Auto-n vagy 100ps. ;)

Új hozzászólás Aktív témák