Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    válasz Rusher #1506 üzenetére

    Most néztem először maxFSB-t ezzel a procival. Gondolod, hogy a proci nem tud több FSB-t? :F Mondjuk azt direkt light-osan hajtottam, és csak 7-es szorzóval teszteltem.

    cpu skew-t és nb skew-t is próbáltam auto-normal-100-200-300-on, de nem nyertem vele semmit. ráadásul ha az nb skew 200 vagy 300 volt, akkor fagyott is a lap, csak 100-on volt hajlandó menni. a cpu skew meg mintha lényegtelen lett volna, a gép ugyanúgy viselkedett minden értéknél. De ha van még ötleted, akkor szívesen venném..... (akár priviben is)

    De az is lehet, hogy egyszerűen a ramok miatt van ez a kálvária. Lehet érdemes lenne megnézni 2*1 gigával is, de ezt azért nem teszem, mert úgyis 4 gigával akarom használni, és nem akarok sok időt pazarolni tesztelésre.

    Az a baj, hogy még mindig nem értek teljesen a lapomhoz, mert nem látom az összefüggéseket a spéci beállítások használatában. (skew meg referenc) Mindenki mond v.mit, de nálam nem nagyon működnek. Szal nincs olyan egyértelmű út, hogy x FSB-től mit merre kell állítani. Kevésbé tapasztalt tuningos user-nek (mint amilyen én vagyok) meg addig megy a dolog, amíg az "egyszerű" út járható.....

    subaruwrc: el tudom képzelni. :) 1-2 játék alatt nekem is adott koncertet a VGA, de a laptól csak most hallottam ilyet, mert kicsit feljebb merészkedtem a feszekkel..... :U
    Látom "benéztél" a GTX topikba. :D nem érdemes ott veszekedni, mert tényleg sok elvakult fan van...... De igaz ami igaz, 1680*1050 vagy 1920*1200 felbontáshoz JELENLEG szerintem a legjobb választás egy GTX......... :K

    Keldor Papa: valszeg igazad van, legalábbis 24/7 használatra 540-550 FSB körül van a vége. Szerettem volna találni egy stabil beállítást 570FSB-hez, de sajna nem jön össze. Legalábbis nem éri meg az "áldozatokat". :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák