Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Bandit21 #5013 üzenetére

    Hát most elbizonytalanodtam, mert logikusan minek van saját SRje LFMnek ha ugyanúgy nézik az SA-t. Nem vagyok gép közelben, szóval nem tudok ránézni, de eddig nem vettem észre hogy lenne minimum SA a szervereiken. Irodában ránézek a FAQ oldalukra ott biztos le van írva pontosan.

    Én is a race setupot használtam általában. Azt tudom javasolni, ha nagyon instabil, akkor ne az ő setupját használd direktben hanem másolj át dolgokat az agresszívre. Valszeg az új patch miatt úgyis érdemes megérteni hogy mit csinál a setup mert senkinek nem lesznek jók :DDD

    Amit én csinálok agresszívhez képest:
    - tyres az jelenleg min-maxolva van mert ez a meta (max caster, minden más meg minimum) + 27.5 körüli nyomás
    - aero az amit ők adnak. Max wing és megemelt hátsó (ha valami nem tetszik itt még lehet variálni hogy az eredeti agresszív aero balance-t targeteled)
    - ezek után elsősorban mechanical gripben próbálok finomítani hogy ne öljön meg az autó
    - ha minden megvan akkor még a dampereket motec alapján igazítom.

    Nem így lesz a legtökéletesebb setup de remélem az új patch alatt kifizetődik.

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák