Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz mmdms #4814 üzenetére

    De engem nem oda rak, hanem most már 1500 körüli splitekbe (suffering from success :DDD).
    Gartula amúgy! Örülök hogy végre sikerült egy normális lobbit kifognod, remélhetőleg ez már reprezentatívabb lesz hosszútávon LFM-re.

    Ránéztem a tegnap esti eredményekre az 1500-as splitekben (3-4 a 6-ból), és időmérőn a top10 valahol 1:42.5 - 1:41.2 között volt, szóval az a cél. A versenyen ahhoz 1:42.5-t kéne stabilan hozni, 2 óra gyakorlás után meg egyelőre csak 43.1 megy stabilan (42.6 rekorddal).
    Igazából valahol itt el kell majd engednem, hogy feljebb jussak, mert nincs ennyi időm játszani/gyakorolni, hogy minden héten itt tudjak versenyezni.

    Aris setup botját a discordján tudom ajánlani, elég jó tanácsokat ad, hogy ha már úgyahogy belőtted az alapot, hogy min kéne változtatni először. Most ezen próbálok finomítani, hátha segít kicsit stabilabbá tenni az autót.

    #4815Bandit21
    Csak 80 kell LFM-hez, bár valszeg akkor 10 verseny után nem jutsz ki Rookie-ból (90 felett 2.5 helyett 3.5-ről indítja az ottan safety ratinget és nem szórja utánad a pontokat versenyenként).

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák