Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz Géjza #4769 üzenetére

    Ez az a fajta lecke amit csak egyszer kell elmondani... :)

    Lenne egy racing-etikett kérdésem, pontosabban Qualy. Most hogy ezen a hosszabb futamon mentem, örömmel vettem észre hogy már 15 perc az időmérő, és így lenne időm 2x4 körre. Ez nekem nagyon hiányzik, mert még mindig nem tudom csak a külső hőmérséklet alapján vakon belőni a pontos nyomásértékeket.

    De meglepődve tapasztaltam, hogy miután kirajzott mindenki a boxból, a célegyenes előtt 2 kanyarral megáll a komplett mezőny, és szépen mindenki kivárja, hogy a többiek állórajtot vegyenek. De így elvesztegetünk több mint egy percet, így már biztos nem fér bele nekem a boxkiállás. Nagy bunkóság lenne csak simán elmenni az ácsorgók mellett? Emlékeim szerint erről nem értekezik a versenyszabályzat...

    Ők valószínűleg Qualy setuppal, őrült nagy dőléssel és lezárt fékekkel, 8 liter naftával mennek csak egy tempós kört, de nekem (még) nincs qualy setupom, így kell 2-3 kör a normális tapadáshoz.

    Az tiszta sor, hogyha kék zászlóznak akkor elengedem a mögöttem haladót, sőt ha belehibázok a gyors körömbe és látom hogy 3-4 tizeddel sz@rabb, akkor is rögtön lehúzódom (bár ugye szabályzat szerint nem kéne) de ez a gyakorlat eléggé szürke zóna...

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák