Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2798 üzenetére

    Tamadnak is szepen, ha lassu vagy, de hat en .... :DDD

    Bele lehet hajszolni hibaba, nem basszak rad az ajtot, ha send it van..... Utkoznek, kicsusznak, elrontanak kanyarokat... Persze 100/100-on kell menni ehhez, akkor vallaljak tul magukat.

    Ugyanakkor vigyaznak is rad, kiveve ha megzavarodik az algoritmus, akkor siman kiutnek ugy, mintha ott sem lennel. De osszessegeben nagyon jo az AI, nem hianyzik az online.

    Az atlag palyakon fel tudok jonni 24-rol a top 5 be, a nekem fekvokon siman az elso helyre.
    Mentem online bajnoksagban anno es SOKKAL tisztabb az AI stilusa, mint amit online valaha is megeltem.

    Van AC nak online reszen, de annyian vannak fenn, mint amennyi cim van egy remete naplojaban...

    Atkoltoztem egy masik szobaba es itt nincs kabeles net, wifi meg nem jatszik, masodik adaptert hajitom kukaba, szar mind.....

    Nem hianyzik, nincs online tervben... Minden masra ott a mastercard :)

    Veletek siman onlineoznek egyutt, discordon ekezni a masikat az a resz hianyzik.

    Youtubeon latsz videokat, hogy kell tuningolni AC-t. Amugy palyat leszeded es bemasolod a jatek instal konyvtaraba. Palyak, autok... es igy tovabb ala.

    Van Le Mans a 2017-t szedd le, nagyon jo palya... 2 kedvencem Nord utan..

    [ Szerkesztve ]

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák